Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna ZDJĘCIA KIBICÓW Wielkie emocje na Stadionie Ludowym!

Tomasz Kuczyński
23.10.2022 r. Kibice na meczu Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna.   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
23.10.2022 r. Kibice na meczu Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Arkadiusz Gola
W niedzielę 23.10.2022 r. w meczu 15. kolejki Fortuna 1. Ligi Zagłębie Sosnowiec grało z Górnikiem Łęczna. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na Stadionie Ludowym.

Kibice Zagłębia mieli nie tylko nadzieję na przedłużenie czterech ligowych meczów bez porażki, ale też na zwycięstwo z Górnikiem Łęczna. Już w 4. minucie sytuacja gospodarzy się skomplikowała…

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna, 23.10.2022 r.

Zagłębie straciło gola na początku, gdy Serhij Krykun głową pokonał Michała Gliwę. Jakby tego było mało, w 26. minucie Maksymilian Rozwandowicz musiał opuścić boisko po drugiej żółtej kartce.

Nastroje sosnowieckich kibiców jednak się poprawiły, bo osłabione Zagłębie jeszcze przed przerwą doprowadziło do wyrównania za sprawą rzutu karnego wykorzystanego przez Szymona Sobczaka. Jednak w 75. minucie goście po strzale głową Dawida Tkacza znów wyszli na prowadzenie. Gospodarze wyrównali w doliczonym czasie i wyrwali punkt grając w dziesiątkę!

23.10.2022 r. Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna.   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna ZDJĘCIA, WYNIK Sosnowicza...

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Serhij Krykun (4), 1:1 Szymon Sobczak (41-karny), 1:2 Dawid Tkacz (75), 2:2 Michał Masłowski (90+4)

Zagłębie: Michał Gliwa - Mateusz Ziółkowski (87. Antoni Kulawiak), Dominik Jończy, Mateusz Bodzioch, Oleksij Bykow (69. Vedran Dalić) - Wojciech Szumilas, Maksymilian Rozwandowicz, Michał Masłowski, Szymon Pawłowski (76. Patryk Bryła), Maksymilian Banaszewski (76. Tymoteusz Klupś) - Szymon Sobczak.

Górnik: Maciej Gostomski - Damian Zbozień, Marcin Biernat, Souleymane Cisse, Daniel Dziwniel - Patryk Pierzak (59. Dawid Tkacz), Wiktor Łychowydko (46. Szymon Lewkot), Egzon Kryeziu, Serhij Krykun (90+3. Jakub Kwiatkowski) - Łukasz Grzeszczyk (78. Karol Podliński), Damian Gąska (59. Hubert Sobol).

Żółte kartki: Rozwandowicz, Sobczak, Jończy - Biernat, Dziwniel, Łychowydko, Kryeziu

Czerwona kartka: Rozwandowicz (26' Zagłębie)

Sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)

Widzów: 1.240