Piotr Rzepecki
od 16 lat
W sobotę Legia Warszawa dała Jagiellonii Białystok srogą lekcję futbolu, wygrywając na Podlasiu aż 5:2. W tym samym dniu drużyna rezerw Legii na szczeblu 3 ligi zebrała baty od drugiej drużyny ŁKS-u Łódź. Mecz zakończył się porażką 0:7, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, co zdaje się być bardzo zastanawiające.

Legia II Warszawa - ŁKS II Łódź 0:7

"Wstyd!", "Fryzura była? Tatuaże są? No, więc wszystko idzie w dobrą stronę". To tylko niektóre z wpisów zażenowanych grą rezerw Legii. Trudno wytłumaczyć taką postawę drużyny, która w tabeli zajmuje przyzwoite siódme miejsce. Wszystkie gole zostały stracone w pierwszej części meczu. W drugiej Legia nie odpowiedziała żadnym trafieniem. Za to czerwoną kartką obejrzał kapitan Karol Noiszewski.

Jest to najwyższa porażka podopiecznych Piotra Jacka. Dotąd radzili sobie nieźle. Planem na ten sezon była i pozostaje walka o awans do II ligi oraz - co może ważniejsze - stałe "dostarczanie" zawodników do pierwszej drużyny. To pierwsze chyba trzeba odłożyć na kolejny rok.

W meczu z ŁKS-em większość piłkarzy stanowili gracze z rocznika 1999 lub młodsi. To jednak nie tłumaczy wyniku, skoro ci sami piłkarze występowali również we wcześniejszych meczach.

Rywale z Łodzi po wygranej 7:0 zajmują ósmą lokatę. Liderem III ligi jest Legionovia Legionowo.

Legia II Warszawa - ŁKS II Łódź 0:7 (0:7)