Co za gol! Fantastyczna przewrotka Jesusa Imaza

Michał Perzanowski
Canal+ Sport
Piękne trafienie Jesusa Imaza była ozdobą efektownej wygranej Jagiellonii. Białostoczanie wygrali 4:0, a po pierwszej połowie mieli już trzy bramki przewagi. Po zmianie stron padło tylko jedno trafienie, ale za to jakie!

Mimo dużej przewagi Jagiellonii pierwsze gole padły w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Po składnej akcji lewą stroną piłkę w polu karnym dostał Imaz. Uderzył technicznie ale trafił w słupek, przy odbitej piłce był jednak najszybciej i już trafił do siatki.

Hiszpan skompletował dublet po zmianie stron. W jednej z akcji białostoczan Imaz minął bramkarza, ale kąt do strzału miał na tyle ostry, że nie zdołał trafić do siatki. Za to minutę później zdobył najładniejszą bramkę meczu. Jagiellonia przeprowadziła akcję prawą stroną, dośrodkował Prikryl, głową piłkę do Imaza odegrał Cernych, a hiszpański napastnik ze środka pola karnego "przewrotką" zdobył swoją drugą w tym meczu bramkę.

Atrakcyjność meczu: 8/10
Piłkarz meczu: Jesus Imaz

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Mundial w Katarze zbliża się wielkimi krokami. Wrześniowe mecze w Lidze Narodów będą finalnym etapem przygotowań Polaków do najważniejszego turnieju czterolecia. Czesław Michniewicz przedstawił listę piłkarzy powołanych do reprezentacji, a my wskazujemy nazwiska, które niekoniecznie mogły znaleźć się w wąskim gronie. Oni otrzymali szansę od selekcjonera. Czy ją wykorzystają?

Ich docenił selekcjoner. Kto dostał nieoczekiwane powołanie?