Jakub Maj
Jakub Maj
Szymon Starnawski
Liga Konferencji. Aston Villa rzutem na taśmę wygrała drugi mecz fazy grupowej Ligi Konferencji ze Zrinjskim Mostarem. Asystę przy jedynek bramce zaliczył Matty Cash.

Matty Cash znowu błysnął. Kluczowa asysta w Lidze Konferencji

Sytuacja Aston Villi po pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Konferencji nie była dobra. Angielski klub przegrał z Legią Warszawa 2:3. Niektórzy eksperci twierdzą, że "The Villans" to jeden z głównych faworytów do wygrania tych rozgrywek, dlatego porażka z "Wojskowymi" była wielką niespodzianką.

W drugiej serii gier Villa zmierzyła się ze Zrinjskim Mostarem, czyli ekipą, która wcześniej pokonała AZ Alkmaar 4:3. "The Villans" bardzo długo się męczyli, ale w końcu udało się zdobyć upragnionego gola. W 4. minucie doliczonego czasu gry Matty Cash poszedł na obieg z prawej strony. Wrzucił miękko w pole karne, gdzie świetnie odnalazł się John McGinn. Pomocnik umieścił piłkę w siatce.

Piękną asystę docenił John Terry - legenda Chelsea. W latach 2017–2018 był zawodnikiem Aston Villi, a następnie został asystentem Deana Smitha. W lipcu 2023 wrócił do Akademii Chelsea.

Tabela grupy E Ligi Konferencji:

• 1. miejsce: HSK Zrinjski Mostar - 3 punkty, bramki 4-4
  • 2. miejsce: AZ Alkmaar - 3 punkty, bramki 4-4
  • 3. miejsce: Legia Warszawa - 3 punkty, bramki 3-3
  • 4. miejsce: Aston Villa - 3 punkty bramki 3-3

LIGA KONFERENCJI w GOL24

Michał Probierz musi wysłać powołania na październikowe zgrupowanie reprezentacji Polski do 24 września. Czy nowy selekcjoner do seniorskiej kadry powoła zawodników, których trenował w zespole U-21? Aby zobaczyć wszystkich zawodników klikaj strzałkę w prawo!

Których piłkarzy Michał Probierz przeniesie z młodzieżówki d...