Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 3:0 w sparingu dwóch drużyn z trzeciej ligi. Pierwszy wygrany mecz kontrolny w przerwie zimowej

Damian Wiśniewski
Paweł Mróz strzelił jednego z goli w wygranym 3:0 przez Siarkę sparingu
Paweł Mróz strzelił jednego z goli w wygranym 3:0 przez Siarkę sparingu Marcin Radzimowski
W sobotnim sparingu trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg pokonała Sokoła Sieniawa 3:0 i był to jej pierwszy wygrany mecz kontrolny w tej przerwie zimowej. Gole strzelili Kacper Prusiński, Paweł Mróz i Szymon Zwolski.

Siarka Tarnobrzeg ograła Sokoła Sieniawa

Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 3:0 (2:0)
Bramki:
Kacper Prusiński, Paweł Mróz, Szymon Zwolski
Siarka (I połowa): Zoch - testowany, Woś, Szymocha, D. Lisowski - Bieniarz, Kaliniec, P. Lisowski - Cichocki, Prusiński, Mróz.
Siarka (II połowa): testowany - Bieniarz, Woś, Szymocha, Sulkowski - Kumorek, Marszalik, Feret - Krempa, Krzysztofek, testowany. Z ławki wszedł Szymon Zwolski.

W drugim meczu sparingowym w trakcie zimowych przygotowań do rundy wiosennej Siarka Tarnobrzeg zagrała w Wiązownicy z Sokołem Sieniawa. Podopieczni trenera Dariusza Kantora wygrali ze swoim przeciwnikiem z grupy czwartej trzeciej ligi 3:0, do przerwy prowadząc dwoma golami.

Bramki dla Siarki zdobyli: Kacper Prusiński i Paweł Mróz w pierwszej części meczu i Szymon Zwolski w drugiej. Piłkarze ci zapewnili tarnborzeskiej drużynie pierwsze sparingowe zwycięstwo tej zimy - w poprzednim meczu przegrali 0:3 z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

- Dajemy grać praktycznie w pełnym wymiarze czasowym dwóm jedenastkom. Cieszy nas to, że możemy grać sparingi, bo to jest podsumowanie naszej tygodniowej pracy. Teraz od poniedziałku będziemy mocno trenować i ten znów przystąpimy do gry sparingowej - powiedział nam trener Dariusz Kantor.

Kolejny sparing Siarka zagra w sobotę 27 stycznia, a jej wyjazdowym przeciwnikiem będzie Wisłoka Dębica, początek o godzinie 12.

W nadchodzącym tygodniu być do klubu z Tarnobrzega trafi dwóch nowych zawodników - boczny obrońca i ofensywny skrzydłowy. Klub będzie chciał sprowadzić jeszcze dwóch innych piłkarzy.