od 16 lat
PKO Ekstraklasa. Śląsk Wrocław kroczy od wygranej do wygranej. W Krakowie mimo straconej bramki do przerwy dzięki zabójczej końcówce ograł Puszczę Niepołomice, zwyciężając 3:1. Polecamy skrót najciekawszych akcji z meczu, w którym były aż trzy rzuty karne.

Bramki z meczu Puszcza Niepołomice - Śląsk Wrocław

Śląsk po ośmiu występach ma szesnaście punktów i serię pięciu wygranych z rzędu. Właśnie dla niego gra najlepszy strzelec ligi. Erik Exposito z Puszczą dołożył dublet, co oznacza, że ma już osiem trafień.

Piątkowe spotkanie było z perspektywy Śląska dość niewdzięczne. To Puszcza zeszła na przerwę z zaliczką. Wypracowała ją po rzucie karnym, znów skutecznie egzekwowanym przez mołdawskiego stopera, Artura Craciuna.

Do 81 minuty ten wynik pozostawał bez zmian. Aż Śląsk dostał karnego, którego na bramkę zamienił Exposito - i poszło. Prowadzenie tuż przed czasem doliczonym uzyskał Burak Ince, a potem rezultat ustalił niezawodny Exposito - ponownie z jedenastego metra. Puszcza kończyła w dziesiątkę z powodu czerwonej kartki dla Konrada Stępnia.

Śląsk czeka na odpowiedź Legii Warszawa (gra w Gliwicach z Piastem), która przystępowała do kolejki z pozycji lidera, mając wprawdzie na koncie tyle samo punktów, ale lepszy bilans bramkowy i dwa mecze rozegrane mniej.

W następny weekend Śląsk podejmie Piasta. Puszcza wybiera się do Radomiaka Radom. Drużyna Tomasza Tułacza przegrała po raz piąty w sezonie i zarazem drugi raz z rzędu.

EKSTRAKLASA w GOL24

Najpóźniej 20 września poznamy nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Większość ludzi ze środowiska wskazuje Michała Probierza jako faworyta prezesa Cezarego Kuleszy. Jeśli to się urzeczywistni, konferencje prasowe będą jeszcze lepsze od meczów! "Polski Guardiola" ma twardy charakter i umie robić show. W Niecieczy był dwa dni trenerem, od młodych Polaków wolał w Cracovii starych Słowaków, po porażce z Legią Warszawa wyznał, że "pier*** whisky", bo tylko to mu pozostało. Na spotkania z mediami przychodził z doniczką, pod młynem Jagiellonii startował do najbardziej rozjuszonego fana. Zobaczcie, jak widzą go internauci na memach!

Michał Probierz nowym selekcjonerem reprezentacji? Najlepsze...