Dorota Kułaga
od 16 lat
Osiem goli zobaczyli w piątkowy wieczór w Kielcach kibice Korony Kielce. Podopieczni Kamila Kuzery pokonali Puszczę Niepołomice 5:3. Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu. Dużo ciekawego działo się na Suzuki Arenie, a w końcówce emocje sięgały zenitu.

Skrót meczu Korona Kielce - Puszcza Niepołomice

Korona Kielce zdobyła bardzo ważne punkty, pokonując Puszczę Niepołomice 5:3. Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach - na grząskiej murawie, przy padającym deszczu. Mimo to bramkami i emocjami z tego pojedynku można byłoby obdzielić kilka spotkań PKO BP Ekstraklasy.

Zobacz zdjęcia z meczu i fetowania zwycięstwa

Tak padały bramki dla Korony Kielce

W 7 minucie Marcus Godinho popisał się indywidualna akcją na lewej stronie, podał do Nono, ten idealnie dograł na siódmy metr do Jewgienija Szykawki. Białoruski napastnik pewnym strzałem po ziemi pokonał Oliwiera Zycha!

Świetnie rozegrany rzut rożny w 18 minucie. Nono podał do Martina Remacle, ten strzałem w długi róg z narożnika pola karnego zaskoczył Zycha. 2:0 dla Żółto-Czerwonych!

Martin Remacle po zdobyciu drugiej bramki dla Korony
Martin Remacle po zdobyciu drugiej bramki dla Korony PAP/Piotr Polak

Kolejna świetna akcja w 32 minucie. Martin Remacle podał na prawą stronę do Jacka Podgórskiego, ten dograł na pole karne do Dominicka Zatora. Prawy obrońca Korony, mimo że był w trudnej sytuacji, technicznym strzałem umieścił piłkę w bramce. A więc 3:0!

Autorem trzeciej bramki dla Korony był Dominick Zator
Autorem trzeciej bramki dla Korony był Dominick Zator Kamil Bielaszewski

W 88 minucie Marcus Godinho podał prostopadle do Ronaldo Deaconu, a Rumun precyzyjnym strzałem lewą nogą zdobył czwartą bramkę dla Korony.

Dwa ostatnie gola dla Korony strzelił Ronaldo Deaconu
Dwa ostatnie gola dla Korony strzelił Ronaldo Deaconu Kamil Bielaszewski

W 92 minucie Dawid Błanik podał do Ronaldo Deaconu i Rumun strzałem w długi róg zdobył swoją druga bramkę. 5:3 dla Korony!