Piotr Rzepecki
Dawid Łukasik
PKO Ekstraklasa. Iście pechowy dzień. Dziś rano napłynęły do nas koszmarne wieści z Holandii, a pierwszy mecz 11. kolejki Ekstraklasy między Korony a Wartą zostanie opóźniony co najmniej o czterdzieści minut. Wszystko przez awarię prądu. - Walczymy z awarią - napisał klub Korona Kielce.

Mecz Korona Kielce - Warta Poznań opóźniony. Chodzi o awarie prądu

Pierwszy mecz 11. kolejki PKO Ekstraklasy między Koroną Kielce a Wartą Poznań zaplanowano na piątek 6 października na godzinę 18:00. Jak się okazuje, o tej godzinie nie rozpocznie się granie na Suzuki Arenie. Przed pierwszym gwizdkiem gospodarze wystosowali komunikat, że pierwszy gwizdek się opóźni.

W związku z awarią prądu na Suzuki Arenie spotkanie #KORWAR będzie opóźnione o co najmniej 15 minut. O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco

- czytaliśmy.

Kilkanaście minut później klub przekazał, że start meczu ponownie przesunięto. Tym razem na godzinę 18:30. Czy mecz rzeczywiście odbędzie się w pół do siódmej? Warto pamiętać, że drugi mecz piątkowy w Poznaniu między miejscowym Lechem a Puszczą Niepołomice zaplanowano o 20:30.

Aktualizacja: Klub wystosował kolejny komunikat. Poinformowano, że mecz rozpocznie się o godz. 18:40.